Samebike 20LVXD30 Elektrische Fiets – 250W Motor – 48V 10.4Ah Uitneembare Accu – 20" All-Terrain Banden – 7 Versnellingen – Opvouwbaar – Max 25 km/h – LED Verlichting – Wit van Merkloos
Productomschrijving
Belangrijkste kenmerken:
Duidelijk overzicht en bediening
Krachtige 250W motor
Met een borstelloze 250W motor en 35Nm koppel levert de fiets krachtige prestaties, waardoor u moeiteloos steile hellingen en uitdagend terrein kunt bedwingen. Standaard snelheid: 25 km/h.
Uitneembare 48V 10.4Ah batterij
Dubbel opvouwbaar en draagbaar
LED-verlichting voor zichtbaarheid
All-terrain banden en vering
20*1.95 inch banden bieden sterke grip en stabiliteit op verschillende wegen. Voorvorkvering en zadelbuisvering zorgen voor een comfortabele rit, zelfs op oneffen terrein.
Shimano 7-speed versnelling
De 7 versnellingen bieden soepele overgangen en optimale controle op diverse terreinen.
Dubbele mechanische schijfremmen
Comfortabel rijden
Stevige achterdrager
De dikke achterdrager biedt stabiele ondersteuning voor al uw bagage.
Technische specificaties:
Motor: 250W borstelloze motor Accu: 48V 10.4Ah, uitneembaar Actieradius: 35–70 km Max. snelheid: 25 km/h Koppel: 35Nm Banden: 20*1.95 inch, all-terrain Versnellingen: Shimano 7-speed Remmen: Mechanische schijfremmen Frame: 6061 aluminium Display: LCD-smart instrument links Maximale belasting: 120 kg Stuur: verstelbaar Opvouwbaar: Ja Vering: voorvork + zadelbuis Oplaadtijd: 4–6 uur Gewicht: 25 kg Opgevouwen afmetingen: 0,9 x 0,36 x 0,7 m