Sparta, Batavus Ego, Cortina Ecomo, Phylion vervangende lader | 2A 36V | 5-polig Rond | Model AGLC084V42M van Ansmann
Productomschrijving
Deze vervangende acculader 42V 2A is geschikt voor 36V accu’s met een 5-polige ronde aansluiting. De lader is onder andere te gebruiken voor de volgende fietsen:
De lader is eenvoudig in gebruik: tijdens het opladen brandt het lampje rood, zodra de accu vol is springt het lampje op groen. Met een laadstroom van 2A is hij ideaal voor dagelijks gebruik.
Specificaties
Output: 42V – 2A (geschikt voor 36V accu’s) Aansluiting: 5-polige ronde connector Kleur: zwart Garantie: 1 jaar